Potwierdzenie wieku

Potwierdź wiek

Potwierdź, że masz 18 lub więcej lat, jeśli nie, opuść tę stronę.

Złamana umowa – opowiadanie BDSM

autor Palecafrodyty

-Był gruby i długi – powiedziała od niechcenia.
– Słucham? – spytał leżący na niej mężczyzna.
Od kilkunastu minut wbijał się zawzięcie w krocze swojej żony próbując doprowadzić ją i siebie do orgazmu. Dyszał przy tym i sapał ciężko. Ona jednak leżała obojętna z rozłożonymi nogami i ze znudzeniem patrzyła na jego poczynania, czekając na finał. Mężczyzna, który zawisł na chwilę bez ruchu, wpatrywał się w nią pytająco.
– Powiedziałam, że kutas mojego ostatniego kochanka był gruby i długi – powtórzyła obojętnie patrząc na swoje paznokcie, które lśniły ciemnym fioletem. Po chwili przeniosła wzrok na męża.
– Kochanie łamiesz naszą umowę – powiedział wbijając się znów powoli w jej cipkę. – Ty spotykasz się z kim chcesz, ale nie wprowadzasz mnie w szczegóły swoich spotkań.
– Może powinnam zacząć? – Rzuciła mu wyzywające spojrzenie.
– Wiesz, że mnie nie interesuje z kim i jak się pieprzysz – wydyszał między kolejnymi pchnięciami. – Masz moje przyzwolenie i to powinno ci wystarczyć.
– Ale mi nie wystarcza – powiedziała mu prosto w oczy.
– Daj spokój, lepiej mi pomóż trochę a nie leżysz jak kłoda.
W kobiecie zawrzało, ale nie dała niczego poznać po sobie.
– A zastanawiałeś się dlaczego tak jest?
– Ale co? – Spytał nie przerywając posuwania żony.
– Dlaczego leżę pod tobą jak kłoda?
– Przestań gadać bo nie mogę się skupić. Usiądziesz na mnie? Trochę się zmęczyłem – i wyszedł z kobiety kładąc się obok niej.
Miotała nią wściekłość i rozpacz.
– Jasne, że cię dosiądę – odpowiedziała wstając na chwilę z łóżka. – Zaraz przyjdę.
Kiedy wróciła, ręce trzymała za sobą.
– Co tam chowasz? – spytał mężczyzna.
– Masz ochotę zabawić się ostro? – I wyciągnęła przed siebie biały sznurek.
– Chyba nie chcesz mnie tym bić – zaśmiał się piskliwie.
– Nie – podeszła do niego powoli. Uśmiechnęła się tajemniczo siadając na nim okrakiem i trąc mokrymi wargami jago nabrzmiałego kutasa.
Potem złapała jedną rękę mężczyzny i na wysokości nadgarstka zaczęła wiązać sznurek.
– Mam ochotę cię zniewolić.
– Podoba mi się to – powiedział nie protestując gdy związała mu obie ręce i przełożyła je za jego głowę. Wolny koniec sznurka przywiązała do jednego z metalowych ozdobnych prętów łóżka.
Przez chwilę jeszcze obcierała się wargami o jego kutasa a potem podniosła się w górę i wsunęła go do cipki.
– O, tak – wychrypiał podniecony.
Uniosła się na nim kilka razy drapiąc lekko paznokciami nagi tors męża. Zasyczał kiedy mocniej wbiła w skórę paznokcie.
– Czuję, że będzie naprawdę ostro – powiedział z grymasem bólu na twarzy.
Tymczasem kobieta pochyliła się nad nim i szepnęła mu do ucha.
– Więc zacznijmy od początku. Kutas mojego ostatniego kochanka był gruby i długi – po czym ugryzła go w ucho.
– Co ty do cholery wyprawiasz! – krzyknął odsuwając głowę na bok. – Powiedziałam ci, że nie masz mi opowiadać o swoich pieprzonych kochankach. Mamy przecież umowę!

rysunki erotyczne opowiadania erotyczne
rysunki erotyczne opowiadania erotyczne darmowe


Kobieta złapała go za włosy i unieruchomiła jego głowę. Patrząc mu prosto w oczy powiedział spokojnie.
– Czas więc to zmienić – i liznęła go po policzku. – Od dzisiaj, ty złamany fiucie, będziesz zawsze słuchał moich opowieści jak pieprzyłam się z moimi kochankami albo jak będę to z nimi robić.
– Odwiąż mnie! Słyszysz, odwiąż mnie! – Zaczął się rzucać próbując zrzucić z siebie żonę i uwolnić spętane ręce. – Złaź ze mnie!
– Ani myślę – wysyczała mu do ucha – ty żałosny mężulku z nic nie wartym kutasem. – Zaśmiała się. – Co ja gadam. Przecież to co teraz mam w swojej cipie nie można nawet nazwać kutasem.
– Przestań! Przestań! – znów się rzucił rozpaczliwie. – Zamknij się dziwko!
Kobieta podniosła się i wymierzyła mu siarczysty policzek. Potem złapała w dłoń jego twarz i przysunęła do niej swoją.
– To ty się zamknij i słuchaj. Wtedy i tylko wtedy, kiedy będę miała na to ochotę, będziesz grzecznie siedział koło mnie i słuchał tych wszystkich historii. Nie ważne czy to będzie druga w nocy, pora obiadu czy też zadzwonię do ciebie z pracy. Będziesz siedział i słuchał.
– Nie, proszę nie rób mi tego. Ja nie chcę tego. Ja nie chcę – Jego oczy zaszkliły się.
– Chcesz, tylko jeszcze o tym nie wiesz – wyciągnęła zza siebie apaszkę i zakneblowała mu usta.
Znów protestował i rzucał się, ale uciszyła go kolejnym uderzeniem w twarz. Unieruchomiła mu głowę i przysuwając usta do jego ucha wyszeptała mu całą opowieść ze szczegółami o swoim ostatnim kochanku.
O tym, jak najpierw wieczorem w zaułku wyjebał jej cipę palcami. Najpierw przyparł ją przodem do muru, zadarł do góry spódniczkę i zarzuciwszy sobie na ramię jedną jej nogę lizał jej pizdę. Potem odwrócił ją tyłem i pierdolił aż do orgazmu. Gdy przenieśli się do jego mieszkania obciągała mu chuja. Klęczała przed nim a on trzymał ją za włosy i wbijał go głęboko do jej gardła, aż się krztusiła i dławiła. Całą buzię i przełyk zalał jej swoją spermą. Później rżnął jej pizdę w różnych pozycjach. Przy tym bił ja po dupie tak, że przez kila dni nosiła ślady jego dłoni na pośladkach.
W czasie opowieści mężczyzna rzucał się jeszcze a z jego zakneblowanych ust wydobywał się urywany szloch. Czuł jak jej słowa gwałcą jego umysł a potem tworzą obrazy, które darły jego wnętrze na strzępy. Wciąż próbował zrzucić z siebie żonę i protestować, ale ból psychiczny jaki mu zadawała sprawiał, że słabł z każdą chwilą. Powoli zaczął się uspokajać. Chociaż jej słowa okrutnie go bolały, gdzieś zaczęło się w nim rodzić podniecenie. Kiedy kobieta to wyczuła nie przerywając opowieści zaczęła podrzucać swoje biodra na jego kutasie. I chociaż mężczyzna walczył z podnieceniem próbując odeprzeć napływające obrazy żony pieprzącej się z innym facetem, nie potrafił powstrzymać orgazmu, który targnął jego ciałem i zalał cipkę siedzącej na nim żony.

Autor tekstu: Palecafrodyty

Autor ilustracji: ilenorka

Kopiowanie naszych prac jest dozwolone tylko na warunkach

wolnej od opłat licencji:  LIcencja CC BY – NC 3.0

You may also like

Leave a Comment