Potwierdzenie wieku

Potwierdź wiek

Potwierdź, że masz 18 lub więcej lat, jeśli nie, opuść tę stronę.

Zdrada (nie) kontrolowana 3

autor Opowiadania Erotyczne

cz. III Przerżnę ci tyłek, a ty powiedz, kto jeszcze to robił

Znowuż, uprzedzając fakt, że żona będzie robić „uniki” na samo wspomnienie seksu analnego, przytrzymał ją w talii. Powoli, ale niezbyt czule, zaczął gwałtownie, nachalnie wciskać się w śliczne, apetyczne „słoneczko” partnerki.

cuckold forum
rysunki erotyczne

– Proszę cię, Antek, nie tak szybko… Ała!!! – Dało się usłyszeć pośród sapania i jęków.
– Musi boleć, to jest twoja kara, suczko. Ooo tak, zerżnę cię… – To mówiąc, gwałtownie wbił się za jednym zamachem do środka i do końca mąż.

Skowyt, który się rozległ, trudno opisać. Wydawane dźwięki stanowiły esencję bólu, którego doświadczała, ale także, a może nawet przede wszystkim, podniecenia, które sukcesywnie w niej narastało. Mąż posuwał ją teraz miarowo, rytmicznie. Była jego, cała.

– Jesteś kurwą. Zdradzałaś mnie. Pieprzyłaś się z innymi w naszej sypialni – wyszeptał przez zęby.

Jego ruchy nabierały tempa. Brzmienie eksploatowanych sprężyn łóżka tylko to potwierdzało. Permanentne już teraz skomlenie, wydawane przez Kalinę, w osobliwy sposób rozpalało atmosferę. Oboje wkroczyli na ostatnią prostą. Antoni chwycił żonę z całej siły za włosy i zapytał:
– Powiedz, jak często się tutaj z nim pierdoliłaś? Odpowiadaj!
– Nie wiem… Kilka razy… Ał… Ał.. Kurwa… Ja pier…Wolniej, proszę…Kurwa…– mruczała pod nosem ostatkiem sił.
– Ma boleć, masz czuć! Chciałaś się pierdolić, to masz! Kilka razy się spotkaliście? Tylko kilka? Za każdym razem spuszczał się w twojej cipie czy jeszcze gdzieś? Pytam! – dociekał Antoni, po którym widać była narastające podniecenie. Każdą sylabę wypowiadał w rytm brutalnych posunięć analnych.
– Tak… Najczęściej w cipie… Czasem w ustach. – grzecznie dopowiadała Kalina, resztkami sił.
– Jesteś kurwą! Dobrze ci było? Powiedz, jak dobrze ci z nim było? Słucham! – warczał mężczyzna.
– Tak! Było mi cudownie, gdy mnie tak pieprzył swoim młodym, zawsze twardym i gotowym fiutem. Gdy potem obciągałam tobie, byłam jeszcze bardziej napalona… To tylko seks, chcę ciebie, kocham ciebie! Och…kurrr… – W głosie Kaliny czuć było ekscytację. Ciało wydało się mniej spięte niż jeszcze przed chwilą. Kobieta wreszcie bezgranicznie „oddała się” mężowi.
– Mam nadzieję, że zawsze pierdolił cię bez gumki i twoja cipa była zawsze nasączona obcą spermą – podkreślił sapiącym głosem Antoni, z trudem powstrzymując się przed ostatecznym strzałem.

Jeszcze mocniej pociągnął żonę za włosy i chwycił drugą ręką za pośladek.

– Kurwo, suko! Wypełnię twoją dupę spermą, już za chwilę…! – Mąż pierwszy raz podniósł głos. Jego furia i podekscytowanie prawie dotknęły zenitu.

Sprzedał jeszcze soczystego klapsa styranemu pośladkowi, cierpliwie czekając na orgazm żony. Antoni znał swoją partnerkę na wylot, doskonale wiedział, czego jej potrzeba. I choć seks analny uprawiali pierwszy raz, oczywistym było, że jej szczytowanie także, prędzej czy później, nastąpi. Antoni wystrzelił, gdy tylko poczuł i usłyszał, że jego suka jest już w innym wymiarze rozkoszy. Zawył cicho, ale z całej siły, jakby to miało mu dopomóc w rozładowaniu kosmicznego napięcia, które tliło się zarówno w sferze jego seksualności, jak i emocjonalności i uczuciowości. Jego okrzyk zauważalnie przyćmiewało zawodzenie Kaliny. Jej orgazm był długi i intensywny. Energiczne skurcze jej cipy i rozety były dostrzegalne nawet z drugiego końca sypialni. Kobieta wiła się, aż wreszcie ogarnęły ją całą spazmatyczne drgania. Antoni do końca trzymał ciało żony „w ryzach”. Po wszystkim zdyszani małżonkowie osunęli się na łóżko. Nie w objęciach…

opowiadania erotyczne
opowiadania erotyczne

Antoni spostrzegł, że kochanek właśnie się spuścił. Dłoń Adama zatonęła w sporej dawce spermy. Chłopak, zszokowany tym, co się stało, wkroczył właśnie w etap „powrotu” do rzeczywistości.
– Podnieciło cię to? Spierdalaj stąd. Klucze leżą na stole w kuchni – tylko tyle wydusił z siebie Antoni, niemal walcząc o każdy oddech. Nie chciał dać po sobie poznać, że widok tryskającego Adama na nowo rozbudził resztki jego nabuzowania sprzed chwili.

Małżonkowie zostali sami. Leżeli obok siebie. Niby patrzyli sobie w oczy. Lecz były to błędne spojrzenia. To był wyjątkowy seks. Dziki, pełen chorej, w odczuciu wielu, namiętności. Niesmak? Obrzydzenie? Anormalne pożądanie? Tęsknota za miłością, która ich łączyła? Żal i rozgoryczenie? Zakazana fantazja? Zboczone marzenia erotyczne? Co dalej i jak? Wiele skrajnych i ambiwalentnych odczuć tworzyło teraz nić (nie)porozumienia między nimi. A wszystko mogło przebiegać zupełnie inaczej.

Po chwili Kalina skuliła się jedynie, wtulając głowę w poduszkę. Antoni wstał, ignorując obecność żony. Zachowywał się tak, jakby w ogóle nie istniała. Może właśnie w tamtej chwili przestała dla niego istnieć? A może odkrył jej kolejne oblicze? Zszedł do salonu, nalał sobie whisky i spoczął w fotelu. Serce biło mu jak szalone. Dopiero wtedy pierwszy raz pojawiła się wątpliwość, czy postąpił właściwie.

.

Autor tekstu: Anyway

Autor rysunków: Rarog

.

Kopiowanie naszych prac jest dozwolone tylko na warunkach  wolnej od opłat licencji:  Licencja CC BY-NC-SA 3.0

You may also like

23 komentarze

hugo 30 kwietnia, 2022 - 13:23

Sprośności w łóżku mocno podkręcają atmosferę.
Fantastyczny tekst. Rysunki też!

Reply
eleonore 30 kwietnia, 2022 - 20:05

mniamnuśne 🙂

Reply
berta 30 kwietnia, 2022 - 21:46

uff…

Reply
kroneks 30 kwietnia, 2022 - 22:22

Niesamowite!
Piekne!
Dziekuje wam!

Reply
mirke@ewr.at 30 kwietnia, 2022 - 23:30

anny i rarog, co za wspanialy duet

Reply
zorro 1 maja, 2022 - 14:04

Like 🙂

Reply
Zbych 1 maja, 2022 - 19:16

Dobre bo mocne.
Thanks 🙂

Reply
dino 2 maja, 2022 - 10:56

Jak zwykle warto było wpaść. 🙂

Reply
zuza 2 maja, 2022 - 14:48

Łapka w górę.

Reply
Incognito41 2 maja, 2022 - 20:29

Co za niezwykły duet: Anyway i Rarog! Dobrze się czyta i dobrze ogląda. Obie łapy w górę!

Reply
Ewa25 3 maja, 2022 - 00:03

Tez bym tak chciała………

Reply
myOntatio 3 maja, 2022 - 02:21

Dziękujemy za nocną niezwykle nakręcającą lekturę.

Reply
Everette 4 maja, 2022 - 19:02

Jak wy to robicie, ze oczu nie można oderwać? 🙂

Reply
wedwoje-ona 4 maja, 2022 - 19:49

Fajna manufaktura fajnych snów. Buziaczki dla autorów:-)

Reply
Hanka 6 maja, 2022 - 01:08

Rzadko cokolwiek komentuję ale tu muszę 🙂 Po prostu widać serce włożone w całość. 🙂

Reply
Ewa25 6 maja, 2022 - 21:38

Nie widzę żadnego serca, widzę tylko ich przyjemność z pisania i rysowania „treści”

Reply
CodyFann 11 maja, 2022 - 19:04

Anyway i Rarog – doskonała spółka! Fajnie się Was czyta i ogląda.

Reply
Karolina Dal 12 maja, 2022 - 18:38

Świetnie się uzupełniacie 🙂

Reply
unterberg 15 maja, 2022 - 22:22

Przypadkowe spotkanie Anyway i Raróg’a zaowocowało niezwykle ciekawym ciekawym, ba, wręcz inspirującym wpisem na naszym adresie.
Szacunek.

Reply
Inka 19 maja, 2022 - 23:15

Jestem zachwycona inspiracja 🙂
Całuski z Ontario.

Reply
https://romantik69.co.il 23 maja, 2022 - 18:58

This is the perfect blog for anyone who wishes to find out about this topic. You understand so much its almost hard to argue with you (not that I actually would want toÖHaHa). You definitely put a brand new spin on a topic that has been discussed for many years. Excellent stuff, just great!

Reply
Gerine 25 maja, 2022 - 20:28

Dobre! Takie opowiadania to mogę czytać bez końca.

Reply
Jacobss 26 maja, 2022 - 21:58

Dziękuję Anyway!

Reply

Leave a Comment