Potwierdzenie wieku

Potwierdź wiek

Potwierdź, że masz 18 lub więcej lat, jeśli nie, opuść tę stronę.

Hot wife Wifesharer

rysunki erotyczne

Podtypy Hotwie

HOT WIFE A – Kobieta będąca w stałym związku (małżeńskim, partnerskim), która za zgodą lub bez niej realizuje swoje fantazje erotyczne i/lub fantazje męża prowokując innych mężczyzn ubiorem, zachowaniem lub stylem bycia. Bezpruderyjna, pewna siebie, umie świadomie korzystać z przyjemności, które daje sfera seksu i emocje z nią związane. Zwykle dominująca. Z tym typem kobiety kojarzy się zwykle określenie Nimfomanka.

HOT WIFE B – kobieta będąca w stałym związku (małżeńskim, partnerskim), która wyłącznie za zgodą męża realizuje jego fantazje, które z racji swojego oddania mężowi są jednocześnie jej fantazjami. Nie zastanawia się zbyt długo. Lubi seks, ale w rzeczywistości bardziej czerpie satysfakcję z bycia oddaną mężowi. W seksie jest uległa i zwykle oczekuje, że to mąż będzie szukał jej partnerów. Z tym typem najczęściej kojarzą się kobiety z japońskich filmów XXX i można go określić jako kobieta uległa.

HOT WIFE C – kobieta będąca w stałym związku (małżeńskim, partnerskim), która sporadycznie realizuje fantazje męża , być może po części, swoje fantazje. Sfera seksu jest dla niej ważna ale nie posiada temperamentu typowego dla typu A i ma zbyt dużo wątpliwości jak na uległość charakterystyczną dla typu B. Kobieta typu C myśli racjonalnie i odpowiedzialnie, dlatego często uważa, że tego typu sprawy czasem lepiej pozostawić w sferze wyobraźni. Ten typ to zdecydowanie kobieta odpowiedzialna. ”

Podtypy Wifesharer’ów.

WIFESHARER A (dominujący A) – skłonny do dzielenia się swoją partnerką z innymi pod kątem wykorzystania swoich dominujących predyspozycji. Wybiera jej partnerów seksualnych.

WIFESHARER B (dominujący B ) – skłonny do dzielenia się swoją partnerka z innymi pod kątem wykorzystania swoich dominujących predyspozycji ale niekoniecznie wybiera jej partnerów. Ona sama może to robić jeśli chce. Stara się zachować równowagę pomiędzy swoją skłonnością do dominacji, a potrzebami partnerki. Skłonny podzielić się swoją partnerką z innymi ale na zasadzie wzajemności. Akceptuje jej spotkania za jego plecami ale nie musi być to regułą.

WIFESHARER C (przyzwalający) – tzn, bez skłonności dominujących, ale również bez skłonności do bycia całkowicie zdominowanym przez partnerkę lub jej kochanka. Neutralny. Skłonny podzielić się swoja partnerka z innymi ale na zasadzie wzajemności. Akceptuje jej spotkania za jego plecami. Nie jest zawistny, zazdrosny ale i też nie ma kontaktów seksualnych z innymi kobietami. „