Potwierdzenie wieku

Potwierdź wiek

Potwierdź, że masz 18 lub więcej lat, jeśli nie, opuść tę stronę.

FACESITTING

Darmowe opowiadania erotyczne rysunki erotyczne

FACESITTING – Z cyklu ciekawe rozmowy

Ja :
Co sądzę o facesittingu ? Czy ja wiem…. Ależ my mamy ubogi język. Czemu jeśli chodzi o określenia związane z seksem w większości korzystamy z zapożyczeń z języka angielskiego ? Facesittinng, jak to ładnie przetłumaczyć ? Twarzosiadanie ? Hihihi, beznadziejnie brzmi 🙂
Jeśli o mnie chodzi, owszem zdarza mi się samej podstawić z ,,góry” cipkę do lizania okraszając to jakimiś słowami ( czasem wulgarnymi ) jednak bez siadania na twarzy i ,,dociskania” . Wolę delikatnie :-) . Są jednak mężczyźni, których podnieca podduszanie cipką. Mojemu mężowi raczej by to się nie podobało. Zaraz dostałby ataku zadyszki albo paniki wywołanej bezdechem :):), eee.., lepiej nie ryzykować.

Palecafrodyty :
Opowiem wam o Dadze. Daga należała do przeciętnych kobiet. Jej ciało również. Nie była ani gruba ani chuda. Ot troszeczkę tuszy tu i tam. I obfity biust. Zawsze potrafiła przyciągnąć do siebie mężczyzn, którym się podobała taka jaka była. Jednym mniej, drugim bardziej. I jak prawie każda kobieta lubiła mieć pieszczona cipkę. Z każdej pieszczoty potrafiła czerpać przyjemność i stysfakcję. A kochankowie jej tych pieszczot nie żałowali. Dzień, w którym poznała Tomasza zrobił niemały zwrot w jej życiu seksualnym. Chociaż mężczyzna był szczupły i drobny, spodobał się Dagmarze z wzajemnością. Było w nim coś co sprawiło, że kobieta została przy nim, aż do dnia dzisiejszego. Stało się to gdy po raz pierwszy się kochali. Ubrana w zwiewne fatałaszki, leżała w sypialni na łóżku i czekała na Tomasza. Gdy tylko wszedł od razu wyraził swój zachwyt i podziw. Odrzucił na bok ręcznik, którym przepasał sobie biodra wychodząc z łazienki. I ona nie kryła swojego podziwu dla jego drobnego ciała i męskości. Mężczyzna położył się obok kobiety. Całował ją i pieścił. Usta, szyję, dekolt, piersi. Nagle spojrzał jej w oczy i spytał nieśmiało:
– Czy mogę popieścić twoją cipeczkę?
Dagmara z błyskiem w oku i niewinnym uśmiechem wyszeptała:
– Och tak. Uwielbiam mieć pieszczona cipkę.
Tomasz pocałował ją w podzięce i zsunął się na skraj łóżka. Rozchylił nogi kochance i całując jej uda przysunął twarz do jej krocza. Najpierw pogłaskał ja przez materiał majtek, a potem je odchylił i wsunął swój palec do środka. Kobieta cicho jęknęła. Spojrzała w tamtą stronę i zobaczyła jak mężczyzna wyciąga palec i wsuwa sobie do ust. Na jego twarzy malował się wyraz najwyższego zadowolenia. Delikatnie ssał i lizał swój palec, jak najlepszą słodycz na świecie. Nagle złapał za majtki i z pomocą kobiety ściągnął je. Kiedy tylko znów rozchyliła uda, mężczyzna od razu zanurkował z twarzą między nimi. Do uszu kobiety doleciało tylko ciche jęknięcie:
– Jest cudowna. – W następnej chwili poczuła jak mężczyzna rozchyla wargi cipki i zaczyna ssać i zlizywać jej soczki. Chociaż poprzedni kochankowie robili to z przyjemnością, to jednak żaden nie robił tego z taka pasją jak Tomasz. Kobieta po prostu nie mogła wyjść z podziwu. W pewnym momencie kochanek wychylił się spomiędzy ud kobiety i tak jak za pierwszym razem tak i teraz skierował do niej pytanie z nieśmiałością:
– Usiądziesz mi na twarzy?
– Słucham?- spytała kobieta nie bardzo rozumiejąc o co chodzi.
Tomasz jeszcze bardziej się zawstydził, ale odważnie powiedział:
– Chciałbym, abyś usiadła mi swoją cipką na mojej twarzy.
Dagmara z nieukrywanym zdziwieniem spojrzała na swojego kochanka, a potem na siebie.
– Boje się, że cię zgniotę – wypaliła.
Przez chwilę patrzyli na siebie i nagle oboje wybuchnęli śmiechem. Mężczyzna przysunął się do kobiety.
– Nie zgnieciesz kochana – i delikatnie pocałował jej usta. Poczuła smak i zapach swojej cipki. To ją od razu przekonało. Tomasz położył się na łóżku a ona uklęknęła, szeroko rozchylając uda, tuż nad jego głową i opuściła biodra w dół. Zanim twarz mężczyzny zetknęła się z jej cipką, usłyszała kolejne westchnienie:
– To jest najcudowniejszy widok świata. I wtedy poznała prawdziwy fetysz swojego kochanka. Uwielbił bowiem, gdy kobieta siadała na jego twarz wilgotną i gorącą cipeczką. Uwielbiał w niej zatapiać swoje usta, język i nos. Tak, nos też. Uwielbiał wdychać jej zapach. Lubił być podduszany cipką. Lubił gdy soczki podnieconej kobiety spływały mu po twarzy. Pragnął tego i łaknął za każdym razem gdy dochodziło do erotycznych igraszek. Gdyby tylko mógł, leżałby pod kobiecą cipką całymi godzinami. Dagmarze zdawało się czasem, że jest ona, jej cipka, mu równie niezbędna do życia, jak powietrze, którym oddycha. Kiedyś związała Tomasza i pieszcząc swoją cipkę paluszkami kazała mu by błagał ją o to, by mu usiadła mokra pizdeczka na twarzy. Taka zabawa mu się spodobała. Jak i jeszcze wiele innych, które wymyślili na ,,dosiadanie,, twarzy Tomasza.

Ja :
Twoje opowieści zawsze mnie zwalają z nóg :):)

Autor tekstu: Palecafrodyty cudownej dziewczyny 🙂

LIcencja CC BY – NC 3.0