Potwierdzenie wieku

Potwierdź wiek

Potwierdź, że masz 18 lub więcej lat, jeśli nie, opuść tę stronę.

Zdrada kontrolowana

autor Opowiadania Erotyczne
rysunki erotyczne cuckold opowiadania

Nie chcę być żałosna…. ale wiem, że właśnie taka jestem. Idiotycznie się zachowuję, narzucam i sama ładuję się do łóżka facetowi, który mnie już nie chce. Oszukuję sama siebie i naiwnie karmię jakąś głupią nadzieją. Jak mogłam tak nisko upaść? Ta walka miłości z kobiecą dumą wykańcza mnie.

– Nie rezygnuj – podpowiada doktor Jekyll .

– Powinnaś z tym skończyć – neguje pan Hyde.

Wiem…. Ale to nie takie proste. Doszłam do wniosku, że lepiej będzie gdy on pierwszy mnie sobie odpuści bo obawiam się, że do końca życia gnębiłaby mnie myśl, że popełniłam życiowy błąd bo zbyt pochopnie zrezygnowałam z kogoś kto był dla mnie tak bardzo ważny.

– Bądź łagodną i zmysłową kobietą – ponownie szepcze pan Hyde.

– Będę go najpierw subtelnie uwodzić wzrokiem. Będę z nim flirtować, tańczyć, przytulać się do niego. Będę wyuzdaną, pewną siebie wyzwoloną kobietą – szeptałam mu do ucha – Będę go lizać i całować bardziej namiętnie niż wydaje mi się, że mogę. Bardziej namiętnie niż ciebie. Zawstydzę go, zrobię coś czego z pewnością nigdy nie robił z inną kobietą. Gdy będzie się opierał zwiążę go. Uderzę gdy zasłuży. Nie będę mieć oporów by robić z nim to, czego zapragnę. Zaskoczę go czymś. Sprawię by był to niezapomniany dla niego wieczór. Przecież wiesz, że łóżkowa wulgarność w kobiecie to rzecz, której nigdy taki mężczyzna jak ty, nie potępia zbyt surowo.

Wystarczy, że wsunie we mnie palec a ja odpłynę. Będzie całował moją cipkę, aż krew uderzy mi do głowy.

Tym razem to on sprawi, że będę miała obolałą, czerwoną i opuchniętą cipkę. Przecież to prawdziwy ogier, widziałeś go. Będę go smakować i wdychać jego intymny zapach. Wodzić językiem po jego dużych jądrach i wielkim, twardym penisie o idealnym rozmiarze i długości. Wejdzie we mnie do samego końca, tam gdzie ty nie sięgasz. Chcę by sprawił mi ten przyjemny ból.

Nie będę się spieszyć, mamy dużo czasu. Powoli, by kochać jak najdłużej. W jego ramionach zapomnę o wszystkim. Będę wariować od jego dotyku, od jego pocałunków.

Na koniec mnie zerżnie. Rytmicznie, z wyczuciem. I zaleje spermą o cudownym smaku.

A ty będziesz mógł tylko na to wszystko patrzeć.

opowiadania erotyczne rysunki erotyczne blog
opowiadania erotyczne darmowe

.

Autor tekstu: Telimena