Potwierdzenie wieku

Potwierdź wiek

Potwierdź, że masz 18 lub więcej lat, jeśli nie, opuść tę stronę.

W łóżku – opowiadanie cuckold

autor Telimena

Usiadłam na nim okrakiem, rozpięłam suwak jego spodni i wyciągnęłam na wierzch wspaniałego, nabrzmiałego członka.  Zaczęłam mu się przyglądać pożądliwie i muskać opuszkiem palca żołądź.
– Dobrze Ci? – spytałam.
Potwierdzająco kiwnął głową.
– Chciałbyś żebym dotykała w taki sposób innego mężczyznę? – pytałam patrząc mu prosto w oczy – siedziałabym na nim w takiej pozycji jak teraz na Tobie, nawilżyłabym śliną palec i zataczałabym ósemki na jego penisie. Potem wzięłabym w usta jego członka by posmakować nowy zapach i smak. Mój język tańczyłby po jego główce i wędzidełku by sprawić mu rozkosz. Robiłabym mu tak jak ty lubisz. Pomału, nie spiesząc się.
Jak myślisz, podobały by mu się moje piersi? Objęłabym nimi jego członka i ruszałabym w górę i w dół. Chciałbyś żeby się na nie spuścił?

opowiadania erotyczne rysunki erotyczne
opowiadania erotyczne rysunki erotyczne

-Tak – wyszeptałeś.

– Wiedziałam, że powiesz ,,tak”.

Podczas seksu lubię tego typu rozmowy. A on przy niemal każdym zbliżeniu wręcz się ich domaga. Gdy milczę patrzy na mnie błagalnym wzrokiem czekając chociaż na jedno zdanie. Kilka zdań sprawia, że mój facet ożywa w łóżku jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Jego podniecenie rośnie i zmienia się w kogoś zupełnie innego. Czuję wtedy nad nim władzę. W takich momentach zgodziłby się na wszystko poczynając od błahych usług aż po rzeczy bardzo poniżające. Czasem żałuję, że nie jest tak uległy w realnym życiu, z pewnością bym to wykorzystała w domowych pracach i obowiązkach.

Moje słowa muszą go bolec, bardzo ranić. To dziwne, że w momentach upokorzenia mężczyzna w ogóle może mieć wzwód. Często się nad tym zastanawiałam i doszłam do wniosku, że widocznie stopień odczuwania przyjemności w takich sytuacjach jest wart tych upokorzeń.

Autor tekstu: Telimena

Autor ilustracji: Happynka

Licencja CC BY-NC-SA 3.0

Kopiowanie naszych prac jest dozwolone tylko na warunkach

wolnej od opłat licencji:  LIcencja CC BY – NC 3.0

You may also like

5 komentarzy

Annopol 19 lutego, 2021 - 15:56

Próbujemy, próbujemy

Reply
Annopol 19 lutego, 2021 - 15:56

Lalalalalalala

Reply
Annopol 23 lutego, 2021 - 23:26

Piękne, tak po prostu piękne!

Reply
Unti Unti 25 lutego, 2021 - 19:46

Niespodziewanie Psalm dla Ciebie nabrał innego znaczenia 🙂

Reply
Karmin 27 lutego, 2021 - 23:46

Bo jest niezwykle wymowny

Reply

Leave a Comment