Potwierdzenie wieku

Potwierdź wiek

Potwierdź, że masz 18 lub więcej lat, jeśli nie, opuść tę stronę.

Dagmara

autor Palecafrodyty

W pokoju gościnnym paliło się światło. Jędrzej stał przed furtką i gapił się w jedyne rozświetlone w swoim domu okno. Wiedział, że są tam oboje. Jego żona i jej nowy kochanek. Bardzo był ciekaw jak wygląda facet, który posuwał teraz cipę Dagmary. Lubiła wysokich i dobrze zbudowanych samców. Mężczyzna położył rękę na żelaznej klamce, ale jej nie nacisnął. Zabroniła mu. Wyraźnie dała mu do zrozumienia, że dzisiaj nie będzie oglądał swojej suki jak rżnie się z innym. Zawsze tak o niej mówił. Moja suka. Nie pamiętał kiedy po raz pierwszy spuścił ja z małżeńskiej smyczy. I chociaż za każdym razem musiała prosić go o przyzwolenie na pieprzenie się z innym facetem, to ona zawsze stawiała warunki gdzie i kiedy może ją oglądać w akcie. Serce szarpnęło mu się w piersi a dłoń trzymana na klamce spociła się. Musi, musi ja zobaczyć chociaż przez chwilę. Nacisnął uchwyt i żelazna bramka ustąpiła. Czuł jak drżą mu uda gdy szedł przez trawnik. Bał się złamać zakaz ale nie potrafił oprzeć się silnemu podnieceniu, które pchało go coraz bliżej okna. Kilka kroków przed nim zatrzymał się. Stał i słuchał jak z lekko uchylonego okna płyną krzyki i jęki jego żony. Wziął kilka głębszych wdechów napawając się odgłosami. Przestał zważać na cokolwiek. Przestał się bać. Żądza oglądania Dagmary przyćmiła mu umysł i pokierowała pod same okno. Było osadzone na tyle nisko, że nie musiał wspinać się na palce. Jednak musiał złapać się parapetu na widok tego co działo się w środku. Na wprost okna, na skórzanej kanapie siedział dwumetrowy brunet. Swoimi potężnymi dłońmi trzymał w pasie jego żonę, która podskakiwała na jego ogromnym kutasie trzymając się za piersi. Jędrzej zahipnotyzowany patrzył, jak czerwony drąg znika a w następnej sekundzie wysuwa się z szeroko rozwartej cipki żony. Chociaż na dworze było chłodno, mężczyzna przetarł spocone czoło drżącą dłonią. Kobieta na chwilę zwolniła i teraz przesuwała biodrami w przód i w tył. Kochanek podniósł się i przytulił do jej pleców. Jedną ręką objął jej piersi a drugą przycisnął do jej krocza drażniąc palcami łechtaczkę. Jęknęła głośno zagryzając wargi.

cuckold ilustrowane opowiadania erotyczne
opowiadania erotyczne rysunki erotyczne cuckold

Po chwili mężczyzna znów opadł na oparcie i złapał kochankę w pasie. Uniósł ją lekko w górę i zaczął podrzucać gwałtownie swoje biodra do góry wbijając się ostro i szybko w jej cipkę. Z każdym pchnięciem krzyczała coraz głośniej.
– Tak! Tak ! Tak!
Nagle mężczyzna nie wyciągając kutasa z kobiety, poderwał ją w górę i postawił na czterech w miejscu gdzie sam przed chwilą siedział. Wciąż trzymając ją za biodra najpierw powoli a potem coraz szybciej ruchał jej cipkę. Znów zwolnił i znów przyśpieszył.
– Mocniej! – krzyknęła Dagmara. – Pierdol mocniej moją cipę.
Mężczyzna wysunął się na chwilę z kobiety i strzelił jej przez pośladki kilka soczystych klapsów.
– Lubisz się pierdolić suko? – Jedną dłonią złapał ją w włosy a drugą wprowadził w jej cipę kutasa. – Lubisz się pierdolić? – powtórzył ciągnąc ją za włosy.
– Uwielbiam – odpowiedziała krzywiąc twarz w grymasie bólu.
Mężczyzna znów zdzielił ją wolną ręką przez pośladek i wciąż trzymając za włosy, wbijał się coraz szybciej i mocniej w kobietę. Dla lepszego doznania zaczęła pieścić palcami swoją łechtaczkę. Po chwili z krzykiem osiągnęła orgazm. Zaraz po niej, jęcząc i stękając, kochanek zalał jej cipkę spermą.
Jędrzej osunął się na trawnik. Ciężko oddychał i był cały spocony. Przez chwilę przyglądał się strugom spermy spływającej po jej udach.
,,Że też ona nie może z większym szacunkiem podejść do sprawy i zatrzymać w sobie na dłużej to, czego tak bardzo pożądała” – pomyślał po czym rozpiął pasek, spodnie i wsunął dłoń w bokserki. Po kilku szybkich ruchach po nabrzmiałym kutasie osiągnął szczyt.

.

.

Autor tekstu: Palecafrodyty

Autor rysunku: happynka

.

.

Kopiowanie naszych prac jest dozwolone tylko na warunkach  wolnej od opłat licencji:  Licencja CC BY-NC-SA 3.0

You may also like

5 komentarzy

noname 23 grudnia, 2021 - 23:23

Wwooooww! 🙂

Reply
anke 24 grudnia, 2021 - 04:47

Niezwykle!
Wspniale!
Dziekuje!

Reply
wictor 24 grudnia, 2021 - 10:35

Podniecające!

Reply
ewelina 25 grudnia, 2021 - 00:13

Wspaniale! NIESPOTYKANE!
Dziękuję za inspiracje.

Reply
wagner 24 stycznia, 2022 - 22:03

Niesłychane!
Piękne!
Dziękuje!

Reply

Leave a Comment