Potwierdzenie wieku

Potwierdź wiek

Potwierdź, że masz 18 lub więcej lat, jeśli nie, opuść tę stronę.

Czy to na pewno odpoczynek

autor filona

Przez uchylone drzwi sypialni widzę jak leżysz na olbrzymim łóżku. Postanowiłeś chwilę odpocząć po męczącym dniu. W jednej sekundzie ciarki przeszyły całe moje ciało, zrobiłam się potwornie wilgotna, bo przypomniał mi się ostatni wieczór. Wspomnienia i Twój zniewalający widok spowodował, że postanowiłam do Ciebie dołączyć. Zapragnęłam być z Tobą teraz w tej chwili i nie obchodzi mnie to, że jesteś zmęczony, że chcesz być sam, chcę być
blisko Ciebie, chcę się przytulić do Twojego ciepłego ciała i czule pocałować, więc cichuteńko na palcach idę do Ciebie.
Oczy masz zamknięte, ale nie śpisz. Natychmiast wyczuwasz moją obecność, uśmiechasz się i zaczynasz mnie czule całować. Wolno rozpinasz mi bluzkę, patrząc przy tym na piersi, które są ukryte pod białym koronkowym biustonoszem. Jednym ruchem odpinasz go i rzucasz gdzieś hen za siebie. Twoim oczom ukazują się dojrzałe i jędrne piersi. Delikatnie muskasz je wargami, zaczynasz je całować i bawić się sutkami, które zawadiacko sterczą. Delikatnie je przygryzasz i drażnisz językiem. Słyszysz jak coraz głośniej zaczynam wzdychać.
Słyszysz również sprośne słowa szeptane Ci na ucho. Weź mnie… O tak, weź mnie i posuwaj ostro, chcę czuć Twoją nabrzmiałą męskość w mojej cipce och… Zobacz, jaka ona jest mokra, jaka nabrzmiała… Zobacz jak bardzo prosi Cię, abyś ją wylizał i zakosztował jej soków.
Bez chwili wahania, kładziesz mnie na plecy, szybkim ruchem zdejmujesz spódnicę i wargami zaczynasz muskać każdy kawałek mojego ciała.
Schodzisz coraz niżej i niżej. Widzisz białe koronkowe majteczki zdejmujesz je i znowu rzucasz w nieznane. Liżesz językiem nabrzmiałe wargi, całujesz je i przygryzasz. Twoje pieszczoty sprawiają mi nieopisaną rozkosz, jesteś taki boski. Ty potrafisz mnie wynieść pod niebiosa rozkoszy.

Delektujesz się moimi sokami, które obficie wypływają ze środka. Chwytam Cię za włosy i wplątuje w nie swoje palce dając Ci tym samym znak, że chcę poczuć Twój język jeszcze głębiej. Jakaś niezrozumiała dla mnie dzikość ogarnęła Ciebie. Twój język szaleje, wbija się do mojej jaskini tak, jak tego chcę. Wyciągasz go i wsuwasz, głęboko jak tylko można. Jestem oszołomiona tą rozkoszą. Zaczynam wypychać biodra ku górze, cała drżę, oddycham głęboko i coraz szybciej. Widząc moją reakcję zaczynasz coraz szybciej pracować językiem.
Czujesz, że Twoja męskość jest nabrzmiała i gotowa do ataku, dłużej nie jesteś już w stanie trzymać go w „niewoli” Szybko pozbywasz się spodni, wyjmujesz go, chwytasz moje biodra i zdecydowanym ruchem wbijasz się do wnętrza cipki.

Zaczynasz się rytmicznie poruszać w przód i w tył z każdą sekundą coraz szybciej i szybciej. Posuwasz mnie ostro, nie pozwalasz mi na żadne ruchy bioder, teraz Ty jesteś władcą. Pchasz się coraz dalej i dalej, aż dotykasz każdego zakamarka mojego wnętrza, jeszcze nigdy nie byłeś tak daleko.
Czujesz, jaka jestem rozpalona. Oddycham coraz szybciej, jęczę coraz głośniej. Krzyczę! A Ty znowu przyśpieszasz. Nie wytrzymam! Zaraz eksploduję pod wpływem paraliżującego napięcia.

Na wyciągnięcie dłoni mam upragnione spełnienie. Dreszcze przeszywają moje ciało, mięśnie cipki otulają główkę gorącego penisa, ale Ty nie przestajesz penetrować mojej jaskini.

Och… Nadchodzi ta chwila. Zwijam się w konwulsyjnych skurczach. Znowu krzyczę! Jest mi nie opisanie dobrze… Wyjmujesz penisa z cipki i wkładasz go w moje usta. Ochoczo wargami go obejmuję i ssie coraz szybciej i szybciej. Nie wytrzymałeś długo… Wytrysnąłeś zalewając usta gorącą spermą…

.

Autor tekstu: filona
Autor ilustracji: Raróg

.

.

Kopiowanie naszych prac jest dozwolone tylko na warunkach  wolnej od opłat licencji:  LIcencja CC BY-NC-SA 3.0

You may also like

15 komentarzy

Luna 28 kwietnia, 2021 - 13:03

Zmysłowe 🙂

Reply
Piotr 28 kwietnia, 2021 - 13:03

Like!

Reply
Olla 28 kwietnia, 2021 - 13:04

Ładny rysunek.

Reply
onrogaty40 28 kwietnia, 2021 - 14:05

Poziom bardzo wysoki. Jest ciekawie, jest erotycznie i ze smakiem czyli tak jak być powinno a rysunek dodaje super smaczku.

Reply
AlisiaV5 30 kwietnia, 2021 - 16:35

opowiadanie z obrazkiem mega podniecające!

Reply
Indira 11 maja, 2021 - 17:03

Sama chętnie bym przeżyła taką przygodę…

Reply
Daareg 12 maja, 2021 - 18:23

Rysunek Raróg b. dobrze wpisuje się w klimat opowiadania. Plusisko do nieba.

Reply
nijk 12 maja, 2021 - 20:02

piękne”

Reply
MyACH 12 maja, 2021 - 21:31

Przepiekne poiskane kna!

Reply
Malinka 23 maja, 2021 - 22:12

Przepiękne
Dziekuje!!

Reply
filona 31 maja, 2021 - 22:04

Raróg , dziękuje pięknie za podniecającą ilustracje do opowiadania, pozdrowienia ślę.

Reply
unterberg 2 czerwca, 2021 - 19:00

Filondrendronek?
Moj Filendronek?
Dlaczego nie ma Cie jeszcze na moich/naszych kolanach?

Reply
filona 2 czerwca, 2021 - 21:18

Twój Filodendronek już od jakiegoś czasu stoi obok i zastanawia się, czy ma usiąść na kolanach Unterberga, czy może ….przykucnąć obok ? tak czy siak, buziaki przesyłam , dużo buziaków

Reply
My 39 3 czerwca, 2021 - 22:52

Unterberg z bisa rogacza????????????????

Reply
Raróg 3 czerwca, 2021 - 12:39

Bardzo miło dostać takie pozdrowienia 🙂
Każdy uśmiech i pozytywna myśl, którą mogę wywołać jest naprawdę tego warta 😉

Reply

Leave a Comment